ZYLET 5 MG/ML + 3 MG/ML GOZ DAMLASI SUSPANSIYONU 5 ML

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:loteprednol + tobramisin - oftalmik
ATC: ATC SINIFLAMASI - S - DUYU ORGANLARI
S01 OFTALMOLOJİK İLAÇLAR
S01A ANTİENFEKTİFLER
S01AA Antibiyotikler
S01AA20x1 loteprednol + tobramisin - oftalmik
SB.atc:S01CA
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: BAUSCH&LOMB
Barkod :8699856710045
Satış Fiyatı:69.11 ₺
Son Güncelleme:10 Nisan 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

ZYLET Hakkında Kısa Bilgi

ZYLET 5 MG/ML + 3 MG/ML GOZ DAMLASI SUSPANSIYONU 5 ML, BAUSCH&LOMB firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 5 + 3,33 MG/ML loteprednol + tobramisin - oftalmik etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ZYLET , piyasada 69.11 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699856710045 dir.

ZYLET , ATC sınıflamasının S - DUYU ORGANLARI kategorisinde ve S01 OFTALMOLOJİK İLAÇLAR sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu S01CA ve ATC adı corticosteroids and antiinfectives in combination dır. İlacın 3 adet eş değer ilacı bulunur.

ZYLET hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.