Hakkımızda

Tarihçe ve Misyon

İlacabak.com, 2005 yılından bugüne hekim ve hastalara ilaçlar hakkında en güncel ve doğru bilgiyi sunmak için hizmet veren bir internet sitesidir. Teknolojinin gelişmesi ve bilgisayar kullanımının tıp alanında yaygınlaşması ile birlikte basılı yayınlara olan talep azalmış, kullanımı daha pratik ve güncelliği daha sağlanabilir olan internet ortamında ilaçlar hakkında bilgi arayışı başlamıştır. İlacabak, bu amaç doğrultusunda ilaçların etkin madde, fiyat, firma, kullanma talimatı, kısa ürün bilgisi, doz, kısıtlama gibi en önemli başlıklarını sitesinde toplamak için çalışmaktadır.

Sitemizde ilaç satışı yapılmamakta olup, tıbbi konularda yardımlaşma veya danışma gibi bir hizmet de verilmemektedir.

İlacabak.com Veritabanı

İlacabak.com sitemizde yer alan bilgiler Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu listeleri, ilaç üretici ve distribütorlerinin sağlamış olduğu halka açık kaynaklar (kullanma talimatı ve kısa ürün bilgileri gibi) ve çeşitli basılı kaynaklarda yer alan bilgilerden faydalanarak hazırlanmıştır.

Bu bilgileri sürekli güncellememize ve bağımsız sağlık profesyonelleri ile birlikte incelememize rağmen, sitemizde yer alan bazı bilgilerde eksiklikler veya yanlışlıklar bulunabilir. Eksik veya yanlış olduğunu düşündüğünüz sayfaları bize [email protected] adresinden ulaşarak bildirebilirsiniz.

İlacabak.com'a Reklam Vermek

İlacabak.com, aylık 1 milyon tekil ziyaretçi ve 6 milyondan fazla reklam gösterimi ile Türkiye'de sektörünün önde gelen web siteleri arasındadır. Ziyaretçilerimiz ağırlıkla doktorlar ve bir hastalık nedeniyle ilaç kullanan kişilerden oluşmaktadır. Google Analytics verilerine göre İlacabak.com kullanıcılarının %30'u 25-34 yaş grubunda, %23'ü ise 35-44 yaş grubundadır. Kullanıcılarımızın %80'i mobil cihazlardan sitemizi ziyaret etmektedir. İlacabak.com'a reklam vermek için aşağıdaki email adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

[email protected]

Sosyal Medya Hesaplarımız

İlacabak.com'u sosyal medyada bulabilir, takip ederek sitemizde yayınlanan haberlerden ve güncellemelerden anında haberdar olabilirsiniz. Herhangi bir konuda iletişime geçmek için lütfen mail adresimizi veya Facebook sayfamızı kullanınız.

İlacabak Facebook Sayfası
İlacabak İnstagram Sayfası
İlacabak Twitter Sayfası


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2022 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.