ZEFOL 100 ML SOLUSYON

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:benzalkonyum klorür
ATC: ATC SINIFLAMASI - D - DERMATOLOJİKLER
D08 ANTİSEPTİKLER VE DEZENFEKTANLAR
D08A ANTİSEPTİKLER VE DEZENFEKTANLAR
D08AJ Kuaterner amonyum
D08AJ01 benzalkonyum klorür
SB.atc:D08AJ01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: AKDENIZ
Barkod :8699549650276
Satış Fiyatı:2.54 ₺
Son Güncelleme:16 Ağustos 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

benzalkonyum klorür Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Cilt, mukoza ve yanıklarda antiseptik.
Uygulanacak bölgeye göre 1 litre suya 1-10ml ekleyerek kullanılır.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

ZEFOL Hakkında Kısa Bilgi

ZEFOL 100 ML SOLUSYON , AKDENIZ firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 100 adet 10% G benzalkonyum klorür etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ZEFOL , piyasada 2.54 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699549650276 dir.

ZEFOL , ATC sınıflamasının D - DERMATOLOJİKLER kategorisinde ve D08 ANTİSEPTİKLER VE DEZENFEKTANLAR sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu D08AJ01 ve ATC adı benzalkonium dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.

Z ile başlayan ilaçlar » Akdeniz » ZEFOL 100 ML SOLUSYON

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.
© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.