ZAVEDOS 5 MG 1 FLAKON

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:idarubisin hcl
ATC: ATC SINIFLAMASI - L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR
L01 ANTİNEOPLASTİKLER
L01D SİTOTOKSİK ANTİBİYOTİKLER
L01DB Antrasiklinler
L01DB06 idarubisin hcl
SB.atc:L01DB06
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: PFİZER İLAÇLARI LTD. ŞTİ.
Barkod :8699524790225
Satış Fiyatı:122.35 ₺
Son Güncelleme:21 Kasım 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

idarubisin hcl Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Antrasiklin grubu sitotoksik antibiyotik, antineoplastik.
3 gün 12mg/m2 - veya 5 gün 8mg/m2.

Kontrendikasyon; böbrek, karaciğer yetmezliği, kontrol altına alınmamış enfeksiyon, aşırı duyarlılık.

Yan etkiler; kemik iliği depresyonu, kardiyotoksisite, alopesi, ağızda mukozit, bulantı, diyare, karaciğer enzimlerinde yükselme, allerjik reaksiyonlar, enfeksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

ZAVEDOS Hakkında Kısa Bilgi

ZAVEDOS 5 MG 1 FLAKON, PFİZER İLAÇLARI LTD. ŞTİ. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 5 MG idarubisin hcl etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ZAVEDOS , piyasada 122.35 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699524790225 dir.

ZAVEDOS , ATC sınıflamasının L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR kategorisinde ve L01 ANTİNEOPLASTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L01DB06 ve ATC adı idarubicin dır. İlacın 9 adet eş değer ilacı bulunur.

ZAVEDOS hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.