XELTABIN 500 MG 120 FILM KAPLI TABLET

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:kapesitabin
ATC: ATC SINIFLAMASI - L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR
L01 ANTİNEOPLASTİKLER
L01B ANTİMETABOLİTLER
L01BC Pirimidin analogları
L01BC06 kapesitabin
SB.atc:L01BC06
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: TEVA ILAC
Barkod :8699638093861
Satış Fiyatı:426.78 ₺
Son Güncelleme:23 Ağustos 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

kapesitabin Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Pirimidin analoğu, antineoplastik.
İki hafta hergün 2x1250mg/m2, sonra bir hafta ara.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, dihidropirimidin dehidrojenaz (DPD) eksikliği, gebelik, emzirme, karaciğer yetmezliği, böbrek yetmezliği, kemik iliği deprsyonu, sorivudin veya analogları ile brlikte kullanımı.

Yan etkiler; diare, bulantı, kusma, deri reaksiyonları, el-ayak sendromu, alopesi, kemik iliği depresyonu, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

X ile başlayan ilaçlar » Teva Ilac » XELTABIN 500 MG 120 FILM KAPLI TABLET

XELTABIN Hakkında Kısa Bilgi

XELTABIN 500 MG 120 FILM KAPLI TABLET, TEVA ILAC firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 120 adet 500 MG kapesitabin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. XELTABIN , piyasada 426.78 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699638093861 dir.

XELTABIN , ATC sınıflamasının L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR kategorisinde ve L01 ANTİNEOPLASTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L01BC06 ve ATC adı capecitabine dır. İlacın 6 adet eş değer ilacı bulunur.

XELTABIN hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.