VOLIZOLEN (HES 130/0,4) %6 ELEKTROLIT IV INFUZYON ICIN COZELTI (500 ML SETSIZ)

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:HES130 + NACL + SODYUM ASETAT + KCL + MAGNEZYUM KLORUR
ATC:
SB.atc:B05AA
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: POLIFARMA
Barkod :8699606694892
Satış Fiyatı:30.94 ₺
Son Güncelleme:16 Ağustos 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

V ile başlayan ilaçlar » Polifarma » VOLIZOLEN (HES 130/0,4) %6 ELEKTROLIT IV INFUZYON ICIN COZELTI (500 ML SETSIZ)

VOLIZOLEN Hakkında Kısa Bilgi

VOLIZOLEN (HES 130/0,4) %6 ELEKTROLIT IV INFUZYON ICIN COZELTI (500 ML SETSIZ), POLIFARMA firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 6 % HES130 + NACL + SODYUM ASETAT + KCL + MAGNEZYUM KLORUR etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. VOLIZOLEN , piyasada 30.94 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699606694892 dir.

VOLIZOLEN , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu B05AA ve ATC adı blood substitutes and plasma protein fractions dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

VOLIZOLEN hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.