VIRANIS 200 MG 70 FILM TABLET

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:ribavirin
ATC: ATC SINIFLAMASI - J - ANTİENFEKTİFLER (SİSTEMİK)
J05 SİSTEMİK ANTİVİRALLER
J05A DİREKT ETKİLİ ANTİVİRALLER
J05AB Nükleozidler ve nükleotidler
J05AB04 ribavirin
SB.atc:J05AB04
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: ALI RAIF
Barkod :8699543090740
Satış Fiyatı:445.70 ₺
Son Güncelleme:16 Ağustos 2019
Paylaş:
DDD (Yetişkin için ortalama günlük doz) : 6 g Inhalasyon, 1 g Oral

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

ribavirin Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

HCV de nükleozid analoğu antiviral.
Yetişkinde 2 x 500-600mg.

Gebelik kategorisi X.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, gebelik, emzirme, kardiyak hastalık, hemoglobinopatiler, böbrek yetmezliği, karaciğer yetmezliği, kontrol edilmemiş tiroid hastalığı, ciddi depresyon, intihar düşüncesi ya da girişimi.

Yan etkiler; asteni, anfluenza benzeri semptomlar, ateş, psikiyatrik bozukluklar, baş ağrısı, baş dönmesi, parestezi, tremor, öksürük, dispepsi, bulantı, diyare, artraalji, miyalji, burun kanaması, çarpıntı, tad bozuklukları, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

V ile başlayan ilaçlar » Ali Raif » VIRANIS 200 MG 70 FILM TABLET

VIRANIS Hakkında Kısa Bilgi

VIRANIS 200 MG 70 FILM TABLET, ALI RAIF firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 70 adet 200 MG ribavirin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. VIRANIS , piyasada 445.70 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699543090740 dir.

VIRANIS , ATC sınıflamasının J - ANTİENFEKTİFLER (SİSTEMİK) kategorisinde ve J05 SİSTEMİK ANTİVİRALLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu J05AB04 ve ATC adı ribavirin dır. İlacın 15 adet eş değer ilacı bulunur.

VIRANIS hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.