VIDAPTIN 50 MG 56 TABLET

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:vildagliptin
ATC: ATC SINIFLAMASI - A - SİNDİRİM SİSTEMİ VE METABOLİZMA
A10 DİYABET İLAÇLARI
A10B ORAL ANTİDİYABETİKLER
A10BH Dipeptidil peptidaz 4 (DPP-4) inhibitörleri
A10BH02 vildagliptin
SB.atc:A10BH02
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: ALI RAIF
Barkod :8699543011158
Satış Fiyatı:100.32 ₺
Son Güncelleme:1 Kasım 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

vildagliptin Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Dipeptidil peptidaz 4 (DPP-4) inhibitörü antidiyabetik.
Kontrendikasyonlar; tip1 diyabet, diyabetik ketoasidoz, gebelik, karaciğer yetmezliği, böbrek yetmezliği, kalp yetmezliği, 18 yaş altı, galaktoz intolerasnsı, aşırı duyarlılık.

Etkileşim; bronkodilatör (beta agonistler; salbutamol, terbutaline, salmeterol), kortikosteroidler, levotiroksin, thiazid diüretikler.

Yan etkiler; tremor, baş ağrısı, baş dönmesi, halsizlik, hipoglisemi, bulantı, konstipasyon, kilo artışı, ödem, karaciğer fonksiyonlarında bozulma, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

VIDAPTIN Hakkında Kısa Bilgi

VIDAPTIN 50 MG 56 TABLET, ALI RAIF firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 56 adet 50 MG vildagliptin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. VIDAPTIN , piyasada 100.32 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699543011158 dir.

VIDAPTIN , ATC sınıflamasının A - SİNDİRİM SİSTEMİ VE METABOLİZMA kategorisinde ve A10 DİYABET İLAÇLARI sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu A10BH02 ve ATC adı vildagliptin dır. İlacın 4 adet eş değer ilacı bulunur.

V ile başlayan ilaçlar » Ali Raif » VIDAPTIN 50 MG 56 TABLET

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.