VICKS VAPORUB BUHARLASAN MERHEM

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:mentol içeren buğu
ATC: ATC SINIFLAMASI - R - SOLUNUM SİSTEMİ
R05 ÖKSÜRÜK VE SOĞUK ALGINLIĞI İLAÇLARI
R05X DİĞER
R05XX Diğer
R05XXXX mentol içeren buğu
SB.atc:R05X
Reçete Durumu:Reçetesiz ile satılır.
İlaç Firması: PROCTER & GAMBLE
Barkod :8690509724358
Satış Fiyatı:23.08 ₺
Son Güncelleme:29 Mayıs 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

mentol içeren buğu Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Soğuk algınlıklarında burun tıkanıklığı ve kuruluğa bağlı hafif öksürüklerin semptomatik tedavisinde buğu.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

VICKS VAPORUB BUHARLASAN Hakkında Kısa Bilgi

VICKS VAPORUB BUHARLASAN MERHEM, PROCTER & GAMBLE firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 1,9+0,57+1,045+1,9+0,095 G mentol içeren buğu etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. VICKS VAPORUB BUHARLASAN , piyasada 23.08 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Reçetesiz ile satılır. İlacın barkod kodu 8690509724358 dir.

VICKS VAPORUB BUHARLASAN , ATC sınıflamasının R - SOLUNUM SİSTEMİ kategorisinde ve R05 ÖKSÜRÜK VE SOĞUK ALGINLIĞI İLAÇLARI sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu R05X ve ATC adı other cold preparations dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

VICKS VAPORUB BUHARLASAN hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.