VALDOXAN 25 MG 28 FILM KAPLI TABLET

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:agomelatin
ATC: ATC SINIFLAMASI - N - SİNİR SİSTEMİ
N06 PSİKOANALEPTİKLER
N06A ANTİDEPRESANLAR
N06AX Diğer
N06AX22 agomelatin
SB.atc:N06AX22
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: SERVIER ILAÇ VE ARAŞTIRMA A.S.
Barkod :8699552090717
Satış Fiyatı:104,95 ₺
Son Güncelleme:12 Eylül 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

agomelatin Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Melatonerjik reseptör agonisti (MT1 ve MT2 reseptörleri) ve 5-HT2C antagonisti antidepresif.
Yetişkinde tatmadan önce 25mg.

Gebelik kategorisi B.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, karaciğer yetmezliği, güçlü CYP1A2 inhibitörleri ile birlikte kullanımı.

Etkileşim; güçlü CYP1A2 inhibitörleri (örn. fluvoksamin ve siprofloksasin), sitokrom P 450 1A2 (CYP1A2) (%90) ve CYP2C9/19 (%10) ile metabolize olan ilaçlar (östrojen, propranolol, grepafloksasin ve enoksasin), alkol...

Yan etkiler; bulantı, baş dönmesi, baş ağrısı, ani uyku bastırması, uykusuzluk, migren, parestezi, bulanık görme, diyare, kabızlık, üst abdominal ağrı, aşırı terleme, aşırı duyarlılık, bitkinlik, anksiete...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

VALDOXAN Hakkında Kısa Bilgi

VALDOXAN 25 MG 28 FILM KAPLI TABLET, SERVIER ILAÇ VE ARAŞTIRMA A.S. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 28 adet 25 MG agomelatin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. VALDOXAN , piyasada 104,95 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699552090717 dir.

VALDOXAN , ATC sınıflamasının N - SİNİR SİSTEMİ kategorisinde ve N06 PSİKOANALEPTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu N06AX22 ve ATC adı agomelatine dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

VALDOXAN hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.