TURKTIPSAN NEOSTIGMINE METIL SULFAT 0,5 MG/1 ML ENJEKSIYONLUK COZELTI 6 AMPUL

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:neostigmin metil sülfat
ATC: ATC SINIFLAMASI - N - SİNİR SİSTEMİ
N07 DİĞER SİSNİR SİSTEM İLAÇLARI
N07A PARASEMPATOMİMETİKLER
N07AA Antikolinesterazlar
N07AA01 neostigmin metil sülfat
SB.atc:N07AA01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: TURKTIPSAN
Barkod :8697637750198
Satış Fiyatı:7.21 ₺
Son Güncelleme:18 Ekim 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

neostigmin metil sülfat Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Miyasteniya gravis, paralitik ileus, ameliyat sonrası idrar tutukluğu, periferik damar bozukluğu ve tıkanıklığı, barsak atonisi, hemipleji, monopleji'de parasempatomimetik.
SC, IMveya IV 1-2 ampul.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, peritonit, gangren, idrar yolları veya intestinal mekanik tıkanıklık.

Yan etkiler; allerjik reaksiyonlar, baş ağrısı, konuşma güçlüğü, miyozis, bradikardi, AV blok, taşikardi, aritmi, senkop...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

T ile başlayan ilaçlar » Turktipsan » TURKTIPSAN NEOSTIGMINE METIL SULFAT 0,5 MG/1 ML ENJEKSIYONLUK COZELTI 6 AMPUL

TURKTIPSAN NEOSTIGMINE METIL SULFAT Hakkında Kısa Bilgi

TURKTIPSAN NEOSTIGMINE METIL SULFAT 0,5 MG/1 ML ENJEKSIYONLUK COZELTI 6 AMPUL, TURKTIPSAN firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 6 adet 0.5 MG/ML neostigmin metil sülfat etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. TURKTIPSAN NEOSTIGMINE METIL SULFAT , piyasada 7.21 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8697637750198 dir.

TURKTIPSAN NEOSTIGMINE METIL SULFAT , ATC sınıflamasının N - SİNİR SİSTEMİ kategorisinde ve N07 DİĞER SİSNİR SİSTEM İLAÇLARI sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu N07AA01 ve ATC adı neostigmine dır. İlacın 5 adet eş değer ilacı bulunur.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.