TTS IZOTONIK %0.9 SODYUM KLORUR CERRAHI KULLANIM ICIN IRIGASYON COZELTISI 500 ML (SETSIZ)

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:SODYUM KLORUR
ATC:
SB.atc:B05CB01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: TURKTIPSAN
Barkod :8697637680013
Satış Fiyatı:6.65 ₺
Son Güncelleme:18 Ekim 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

T ile başlayan ilaçlar » Turktipsan » TTS IZOTONIK %0.9 SODYUM KLORUR CERRAHI KULLANIM ICIN IRIGASYON COZELTISI 500 ML (SETSIZ)

TTS IZOTONIK Hakkında Kısa Bilgi

TTS IZOTONIK %0.9 SODYUM KLORUR CERRAHI KULLANIM ICIN IRIGASYON COZELTISI 500 ML (SETSIZ), TURKTIPSAN firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 500 adet SODYUM KLORUR etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. TTS IZOTONIK , piyasada 6.65 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8697637680013 dir.

TTS IZOTONIK , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu B05CB01 ve ATC adı sodyum klorit dır. İlacın 149 adet eş değer ilacı bulunur.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.