T ile başlayan ilaçlar » Bilim Ilac » TROPAMID %1 FORTE GOZ DAMLASI, COZELTI (5 ML)

TROPAMID %1 FORTE GOZ DAMLASI, COZELTI (5 ML)

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:tropikamid
ATC: ATC SINIFLAMASI - S - DUYU ORGANLARI
S01 OFTALMOLOJİK İLAÇLAR
S01F MİDRİYATİKLER VE SİKLOPLEJİKLER
S01FA Antikolinerjicler
S01FA06 tropikamid
SB.atc:S01FA06
Reçete Durumu:Kontrole Tabi Reçete ile satılır.
İlaç Firması: BILIM ILAC
Barkod :8699569610076
Satış Fiyatı:10.55 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

tropikamid Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Oftalmik antikolinerjik.
Siklopleji ve midriyazis oluşturulmasında 1-2 damla.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

TROPAMID Hakkında Kısa Bilgi

TROPAMID %1 FORTE GOZ DAMLASI, COZELTI (5 ML), BILIM ILAC firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 5 adet 50 MG tropikamid etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. TROPAMID , piyasada 10.55 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Kontrole Tabi Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699569610076 dir.

TROPAMID , ATC sınıflamasının S - DUYU ORGANLARI kategorisinde ve S01 OFTALMOLOJİK İLAÇLAR sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu S01FA06 ve ATC adı tropicamide dır. İlacın 3 adet eş değer ilacı bulunur.

Kısıtlamalar

Göz hastalıkları uzman hekimi tarafından reçete edilir.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.


İlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.