TREVICTA 263 MG IM ENJEKSIYON ICIN UZUN SALIMLI SUSPANSIYON

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:paliperidon
ATC: ATC SINIFLAMASI - N - SİNİR SİSTEMİ
N05 PSİKOLEPTİKLER
N05A ANTİPSİKOTİKLER
N05AX Diğer
N05AX13 paliperidon
SB.atc:N05AX13
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: JOHNSON&JOHNSON
Barkod :8699593950094
Satış Fiyatı:2491.55 ₺
Son Güncelleme:11 Ekim 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

paliperidon Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Antipsikotik.
3-12mg/gün.

Gebelik kategorisi C. Anne sütüne geçer.

Etkileşim; SSS depresanları, alkol, levodopa, dopamin antagonistleri, antikonvülsifler.

Yan etkiler; baş ağrısı, taşikardi, ektrapiramidal bozukluklar, disknezi, sedasyon, ağız kuruluğu, hipotansiyon, EKG'de QT uzaması, nöroleptik malign sendrom...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

T ile başlayan ilaçlar » Johnson&johnson » TREVICTA 263 MG IM ENJEKSIYON ICIN UZUN SALIMLI SUSPANSIYON

TREVICTA Hakkında Kısa Bilgi

TREVICTA 263 MG IM ENJEKSIYON ICIN UZUN SALIMLI SUSPANSIYON , JOHNSON&JOHNSON firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 263 MG paliperidon etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. TREVICTA , piyasada 2491.55 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699593950094 dir.

TREVICTA , ATC sınıflamasının N - SİNİR SİSTEMİ kategorisinde ve N05 PSİKOLEPTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu N05AX13 ve ATC adı paliperidone dır. İlacın 11 adet eş değer ilacı bulunur.

TREVICTA hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.