TOBRADEX STERIL OFTALMIK SUSPANSIYON

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:deksametazon + tobramisin -oftalmik
ATC: ATC SINIFLAMASI - S - DUYU ORGANLARI
S03 OPHTHALMOLOGICAL AND OTOLOGICAL PREPARATIONS
S03C KORTİKOSTEROİD ANTİENFEKTİF KOMBİNASYONLARI
S03CA Kortikosteroid antienfektif kombinasyonları
S03CA01 deksametazon + tobramisin -oftalmik
SB.atc:S01CA01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: NOVARTIS
Barkod :8699504710168
Satış Fiyatı:9.03 ₺
Son Güncelleme:16 Ağustos 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

deksametazon + tobramisin -oftalmik Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Kortikosteroid antibiyotik kombinasyonu.
4-6 saattte bir 1-2 damla.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

TOBRADEX STERIL OFTALMIK Hakkında Kısa Bilgi

TOBRADEX STERIL OFTALMIK SUSPANSIYON, NOVARTIS firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 5 adet 0,1%+0,3% MG deksametazon + tobramisin -oftalmik etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. TOBRADEX STERIL OFTALMIK , piyasada 9.03 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699504710168 dir.

TOBRADEX STERIL OFTALMIK , ATC sınıflamasının S - DUYU ORGANLARI kategorisinde ve S03 OPHTHALMOLOGICAL AND OTOLOGICAL PREPARATIONS sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu S01CA01 ve ATC adı dexamethasone and antiinfectives dır. İlacın 4 adet eş değer ilacı bulunur.

TOBRADEX STERIL OFTALMIK hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

T ile başlayan ilaçlar » Novartis » TOBRADEX STERIL OFTALMIK SUSPANSIYON
İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.
© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.