THILOMIDE 1,78 MG 5 ML OFT.SOLÜSYON

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:lodoksamid trometamin
ATC: ATC SINIFLAMASI - S - DUYU ORGANLARI
S01 OFTALMOLOJİK İLAÇLAR
S01G DEKONJESTANLAR VE ANTİALLERJİKLER
S01GX Diğer
S01GX05 lodoksamid trometamin
SB.atc:S01GX05
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: LIBA
Barkod :8699510611404
Satış Fiyatı:17.26 ₺
Son Güncelleme:11 Ekim 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

lodoksamid trometamin Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Allerjik konjunktivitte.
Günde 4 kez 1-2 damla.
Tedavi sırasında kontakt lens kullanılmamalı.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

T ile başlayan ilaçlar » Liba » THILOMIDE 1,78 MG 5 ML OFT.SOLÜSYON

THILOMIDE Hakkında Kısa Bilgi

THILOMIDE 1,78 MG 5 ML OFT.SOLÜSYON, LIBA firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 5 adet 1.78 MG lodoksamid trometamin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. THILOMIDE , piyasada 17.26 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699510611404 dir.

THILOMIDE , ATC sınıflamasının S - DUYU ORGANLARI kategorisinde ve S01 OFTALMOLOJİK İLAÇLAR sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu S01GX05 ve ATC adı lodoxamide dır. İlacın 3 adet eş değer ilacı bulunur.

THILOMIDE hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.