TAXOL 100 MG/17 ML 1 FLAKON

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:paklitaksel
ATC: ATC SINIFLAMASI - L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR
L01 ANTİNEOPLASTİKLER
L01C ALKALOİDLER VE DİĞER DOĞAL ÜRÜNLER
L01CD Taksanlar
L01CD01 paklitaksel
SB.atc:L01CD01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: BRISTOL MYERS SQUIBB
Barkod :8699726763706
Satış Fiyatı:359.41 ₺
Son Güncelleme:11 Ekim 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

paklitaksel Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Antineoplastik.
3 haftada bir175-225mg/m2.

Gebelik kategorisi D.

Kontrendikasyon; aşırı duyarllık, gebelik, emzirme, kemik iliği depresyonu, ciddi ve kontrol altına alınamayan enfeksiyonlar.

Yan etkiler; kemik iliği depresyonu, nöropati, artralji, miyalji, allerjik reaksiyonlar, bradikardi, A-V blok, hipotansiyon, bulantı, diyare, mukozit...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

T ile başlayan ilaçlar » Bristol Myers Squibb » TAXOL 100 MG/17 ML 1 FLAKON

TAXOL Hakkında Kısa Bilgi

TAXOL 100 MG/17 ML 1 FLAKON , BRISTOL MYERS SQUIBB firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 100+17 MG/ML paklitaksel etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. TAXOL , piyasada 359.41 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699726763706 dir.

TAXOL , ATC sınıflamasının L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR kategorisinde ve L01 ANTİNEOPLASTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L01CD01 ve ATC adı paclitaxel dır. İlacın 30 adet eş değer ilacı bulunur.

TAXOL hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.