TAEK-PHT NAI (SODYUM IYODUR) 37 MBQ/ML IV ENJEKSIYONLUK COZELTI ICEREN 1 FLAKON

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:sodyum iodür
ATC: ATC SINIFLAMASI - V - ÇEŞİTLİ
V09 DIAGNOSTIC RADIOPHARMACEUTICALS
V09F THYROID
V09FX Various thyroid diagnostic radiopharmaceuticals
V09FX02 sodyum iodür
SB.atc:V09FX02
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: TURKIYE ATOM ENERJISI KURUMU
Barkod :8681338000331
Satış Fiyatı: Mevcut değil
Son Güncelleme:18 Ekim 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

T ile başlayan ilaçlar » Turkiye Atom Enerjisi Kurumu » TAEK-PHT NAI (SODYUM IYODUR) 37 MBQ/ML IV ENJEKSIYONLUK COZELTI ICEREN 1 FLAKON

TAEK-PHT NAI Hakkında Kısa Bilgi

TAEK-PHT NAI (SODYUM IYODUR) 37 MBQ/ML IV ENJEKSIYONLUK COZELTI ICEREN 1 FLAKON, TURKIYE ATOM ENERJISI KURUMU firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet sodyum iodür etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. TAEK-PHT NAI , piyasada satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8681338000331 dir.

TAEK-PHT NAI , ATC sınıflamasının V - ÇEŞİTLİ kategorisinde ve V09 DIAGNOSTIC RADIOPHARMACEUTICALS sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu V09FX02 ve ATC adı sodium iodide (123I) dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

TAEK-PHT NAI hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.