T ile başlayan ilaçlar » Neutec Ilac San. » TADA PLUS 30/20 MG 8 FILM KAPLI TABLET

TADA PLUS 30/20 MG 8 FILM KAPLI TABLET

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:tadalafil + dapoksetin
ATC: ATC SINIFLAMASI - G - ÜROGENİTAL SİSTEM VE CİNSİYET HORMONLARI
G04 ÜROLOJİKLER
G04B ÜROLOJİKLER
G04BE Erektil disfonksiyon ilaçları
G04BE08x1 tadalafil + dapoksetin
SB.atc:G04BX
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: NEUTEC ILAC SAN.
Barkod :8680881093647
Satış Fiyatı:562.45 ₺
Son Güncelleme:17 Şubat 2019

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

TADA PLUS Hakkında Kısa Bilgi

TADA PLUS 30/20 MG 8 FILM KAPLI TABLET, NEUTEC ILAC SAN. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 8 adet 30+20 MG tadalafil + dapoksetin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. TADA PLUS , piyasada 562.45 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8680881093647 dir.

TADA PLUS , ATC sınıflamasının G - ÜROGENİTAL SİSTEM VE CİNSİYET HORMONLARI kategorisinde ve G04 ÜROLOJİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu G04BX ve ATC adı dapoxetine combinations dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İlaç Eşdeğerleri (Tadalafil + dapoksetin etkin maddesini içeren ilaçlar)İlacabak Logo
Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.