SURVANTA INTRATRAKEAL SÜSPANSİYON 8 ML FLAKON

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:fosfo lipitler
ATC: ATC SINIFLAMASI - R - SOLUNUM SİSTEMİ
R07 DİĞER SOLUNUM SİSTEMİ İLAÇLARI
R07A DİĞER SOLUNUM SİSTEMİ İLAÇLARI
R07AA Akciğer sürfaktanları
R07AA02 fosfo lipitler
SB.atc:R07AA02
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: ABBVIE
Barkod :8680656080193
Satış Fiyatı:2504.43 ₺
Son Güncelleme:27 Haziran 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

fosfo lipitler Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Pulmoner sürfaktan.
Yenidoğanda 48 saat içinde 4 doz intratrakeal.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

SURVANTA INTRATRAKEAL Hakkında Kısa Bilgi

SURVANTA INTRATRAKEAL SÜSPANSİYON 8 ML FLAKON, ABBVIE firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 8 ML fosfo lipitler etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. SURVANTA INTRATRAKEAL , piyasada 2504.43 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8680656080193 dir.

SURVANTA INTRATRAKEAL , ATC sınıflamasının R - SOLUNUM SİSTEMİ kategorisinde ve R07 DİĞER SOLUNUM SİSTEMİ İLAÇLARI sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu R07AA02 ve ATC adı natural phospholipids dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

SURVANTA INTRATRAKEAL hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.