SPRYCEL 70 MG 60 FİLM KAPLI TABLET

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:dasatinib
ATC: ATC SINIFLAMASI - L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR
L01 ANTİNEOPLASTİKLER
L01X DİĞER
L01XE Protein kinaz inhibitörleri
L01XE06 dasatinib
SB.atc:L01XE06
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: BRISTOL MYERS SQUIBB
Barkod :8699726094602
Satış Fiyatı:11483.47 ₺
Son Güncelleme:11 Ekim 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

dasatinib Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Protein kinaz inhibitörü antineoplastik.
1 x 100mg - 2 x 70mg.

Gebelik kategorisi D.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, galaktoz intoleransı, karaciğer yetmezliği, güçlü CYP3A4 inhibitörleri (ketokonazol, eritromisin vs), CYP3A4 indükleyiciler (deksametazon, fenobarbital vs) ile birlikte kullanımı.

Yan etkiler; kemik iliği depresyonu, ödem, diyare, baş ağrısı, yorgunluk, bulantı, dispne, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

S ile başlayan ilaçlar » Bristol Myers Squibb » SPRYCEL 70 MG 60 FİLM KAPLI TABLET

SPRYCEL Hakkında Kısa Bilgi

SPRYCEL 70 MG 60 FİLM KAPLI TABLET, BRISTOL MYERS SQUIBB firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 60 adet 70 MG dasatinib etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. SPRYCEL , piyasada 11483.47 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699726094602 dir.

SPRYCEL , ATC sınıflamasının L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR kategorisinde ve L01 ANTİNEOPLASTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L01XE06 ve ATC adı dasatinib dır. İlacın 3 adet eş değer ilacı bulunur.

SPRYCEL hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.