S ile başlayan ilaçlar » Kocak Farma » SOPODEX-20 COZELTI 500 ML CAM (SETSIZ)

SOPODEX-20 COZELTI 500 ML CAM (SETSIZ)

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:DEKSTROZ + POTASYUM KLORUR + SODYUM KLORUR
ATC:
SB.atc:B05BB02
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: KOCAK FARMA
Barkod :8699828691754
Satış Fiyatı:8.26 ₺
Son Güncelleme:17 Şubat 2019

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

COZELTI Hakkında Kısa Bilgi

SOPODEX-20 COZELTI 500 ML CAM (SETSIZ), KOCAK FARMA firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 500 adet DEKSTROZ + POTASYUM KLORUR + SODYUM KLORUR etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. COZELTI , piyasada 8.26 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699828691754 dir.

COZELTI , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu B05BB02 ve ATC adı electrolytes with carbohydrates dır. İlacın 8 adet eş değer ilacı bulunur.


İlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.