SOLIAN 400 MG 30 FILM TABLET

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:amisülpirid
ATC: ATC SINIFLAMASI - N - SİNİR SİSTEMİ
N05 PSİKOLEPTİKLER
N05A ANTİPSİKOTİKLER
N05AL Benzamidler
N05AL05 amisülpirid
SB.atc:N05AL05
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: SANOFI SAGLIK URUNLERI
Barkod :8699809097759
Satış Fiyatı:84.98 ₺
Son Güncelleme:11 Ekim 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

amisülpirid Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Yeni nesil antipsikotik.
Yetişkinde 400-800mg/gün.(max 1200mg)

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, gebelik ve laktasyon, prolaktine bağlı tümörler, feokromasitoma, 15 yaşından küçükler.

Etkileşim; alkol, narkotikler, anestezikler, analjezikler, sedatif H1-antihistaminikler, barbitüratlar, benzodiyazepinler gibi MSS depresanları ve diğer anksiyolitik ilaçlar, klonidin ve türevleri; antihipertansifler ve diğer hipotansif ilaçlar;dopamin agonistleri (örn: levodopa).

Yan etkiler; uykusuzluk,anksiyete, ajitasyon, somnolans, konstipasyon, bulantı, kusma, ağız kuruluğu...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

S ile başlayan ilaçlar » Sanofi Saglik Urunleri » SOLIAN 400 MG 30 FILM TABLET

SOLIAN Hakkında Kısa Bilgi

SOLIAN 400 MG 30 FILM TABLET, SANOFI SAGLIK URUNLERI firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 30 adet 400 MG amisülpirid etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. SOLIAN , piyasada 84.98 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699809097759 dir.

SOLIAN , ATC sınıflamasının N - SİNİR SİSTEMİ kategorisinde ve N05 PSİKOLEPTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu N05AL05 ve ATC adı amisulpride dır. İlacın 5 adet eş değer ilacı bulunur.

SOLIAN hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.