SIPROGUT PLUS % 0,3 + % 0,1 KULAK DAMLASI, COZELTI (5 ML)

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:siprofloksasin -otolojik
ATC: ATC SINIFLAMASI - S - DUYU ORGANLARI
S02 OTOLOJİK İLAÇLAR
S02A ANTİENFEKTİFLER
S02AA antienfektifler
S02AA15 siprofloksasin -otolojik
SB.atc:S02CA06
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: BILIM ILAC
Barkod :8699569620020
Satış Fiyatı:10.12 ₺
Son Güncelleme:15 Şubat 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

siprofloksasin -otolojik Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

DNA Gyrase enzim inhibitörü fluorokinolon grubu antibiyotik.
2-4 saatte bir.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

SIPROGUT PLUS Hakkında Kısa Bilgi

SIPROGUT PLUS % 0,3 + % 0,1 KULAK DAMLASI, COZELTI (5 ML), BILIM ILAC firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 5 ML siprofloksasin -otolojik etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. SIPROGUT PLUS , piyasada 10.12 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699569620020 dir.

SIPROGUT PLUS , ATC sınıflamasının S - DUYU ORGANLARI kategorisinde ve S02 OTOLOJİK İLAÇLAR sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu S02CA06 ve ATC adı dexamethasone and antiinfectives dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.

SIPROGUT PLUS hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.