SINORETIK FORT 30 TABLET

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:lisinopril dihidrat + hidroklorototiazid
ATC: ATC SINIFLAMASI - C - KALP DAMAR SİSTEMİ
C09 RENİN-ANJİYOTENSİN SİSTEMİ
C09B ACE İNHİBİTÖRLERİ KOMBİNASYONLARI
C09BA ACE inhibitörleri ve diüretik
C09BA03 lisinopril dihidrat + hidroklorototiazid
SB.atc:C09BA03
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: SANOFİ İLAÇ SANAYİ ve TİC. A.Ş.
Barkod :8699502012868
Satış Fiyatı:11.35 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:05 Haziran 2021
Paylaş:

lisinopril dihidrat + hidroklorototiazid Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

ACE (Angiotensin-converting enzim) inhibitörü antihipertansif lisinopril ile primer etkisi distal tübül üzerine bir diüretik hidroklorotiyazid kombinasyonu.
Günde 1 veya 2 tablet.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

SINORETIK FORT Hakkında Kısa Bilgi

SINORETIK FORT 30 TABLET, SANOFİ İLAÇ SANAYİ ve TİC. A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 30 adet 20+25 MG lisinopril dihidrat + hidroklorototiazid etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. SINORETIK FORT , piyasada 11.35 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699502012868 dir.

SINORETIK FORT , ATC sınıflamasının C - KALP DAMAR SİSTEMİ kategorisinde ve C09 RENİN-ANJİYOTENSİN SİSTEMİ sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu C09BA03 ve ATC adı lisinopril and diuretics dır. İlacın 4 adet eş değer ilacı bulunur.

SINORETIK FORT hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.