SIMULECT 20 MG 1 FLAKON

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:basiliksimap
ATC: ATC SINIFLAMASI - L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR
L04 İMMÜNOSÜPRESANLAR
L04A İMMÜNOSÜPRESANLAR
L04AA Selektif immünosüpresanlar
L04AA09 basiliksimap
SB.atc:L04AC02
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: NOVARTIS
Barkod :8699504790405
Satış Fiyatı:3826.73 ₺
Son Güncelleme:16 Ağustos 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

basiliksimap Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Böbrek transplantasyonunda organ rejeksiyonunu engellemede, aktive T lenfosit yüzeyindeki interlökin 2 reseptör blokörü rekombinan monoklonal antikor (IgG1k), immünosüpresif.
Transplantasyondan 2 saat önce 20mg ve dördüncü gün 20mg. 35Kg. altında bu dozun yarısı.

Gebelik kategorisi B.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık.

Yan etkiler; konstipasyon; bulantı, disüri, periferik ödem, hipotansiyon, anemi...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

SIMULECT Hakkında Kısa Bilgi

SIMULECT 20 MG 1 FLAKON, NOVARTIS firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 20 MG basiliksimap etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. SIMULECT , piyasada 3826.73 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699504790405 dir.

SIMULECT , ATC sınıflamasının L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR kategorisinde ve L04 İMMÜNOSÜPRESANLAR sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L04AC02 ve ATC adı basiliximab dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

SIMULECT hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

S ile başlayan ilaçlar » Novartis » SIMULECT 20 MG 1 FLAKON
İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.
© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.