SERDOLECT 20 MG 28 FİLM TABLET

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:sertindol
ATC: ATC SINIFLAMASI - N - SİNİR SİSTEMİ
N05 PSİKOLEPTİKLER
N05A ANTİPSİKOTİKLER
N05AE İndol türevleri
N05AE03 sertindol
SB.atc:N05AE03
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: LUNDBECK İLAÇ TİC. LTD. ŞTİ.
Barkod :8699795090604
Satış Fiyatı:517.22 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:22 Ocak 2021
Paylaş:
DDD (Yetişkin için ortalama günlük doz) : 16mg Oral

sertindol Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

İndol türevi antipsikotik.
Yetişkinde günde 4-20mg tek dozda.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, hipokalemi, hipomagnezemi, belirgin kardiyovasküler hastalık, aritmi, uzamış QT, ciddi karaciğer bozukluğu, sitokrom P450 3A enzim inhibitörleri ile birlikte kullanım.

Etkileşim; QT uzaması yapan ilaçlar, sitokrom P450 sistemi ile ilişkili diğer ilaçlar,

Yan etkiler; ÜSYE, ejakülasyon bozuklukları, baş dönmesi, ağız kuruluğu, ortostatik hipotansiyon, kilo atrışı, ödem, dispne, parestezi, QT uzaması...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

SERDOLECT Hakkında Kısa Bilgi

SERDOLECT 20 MG 28 FİLM TABLET, LUNDBECK İLAÇ TİC. LTD. ŞTİ. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 28 adet 20 MG sertindol etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. SERDOLECT , piyasada 517.22 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699795090604 dir.

SERDOLECT , ATC sınıflamasının N - SİNİR SİSTEMİ kategorisinde ve N05 PSİKOLEPTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu N05AE03 ve ATC adı sertindole dır. İlacın 4 adet eş değer ilacı bulunur.

SERDOLECT hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.