SANDOSTATIN LAR 30 MG 1 FLAKON

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:oktreotid
ATC: ATC SINIFLAMASI - H - ENDOKRİN SİSTEM (CİNSİYET HORMONLARI VE İNSÜLİN HARİÇ)
H01 HİPOFİZ VE HİPOTALAMUS HORMONLARI VE ANALOGLARI
H01C HİPOTHALAMUS HORMONLARI
H01CB Antigrowth hormonlar
H01CB02 oktreotid
SB.atc:H01CB02
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: NOVARTIS
Barkod :8699504770100
Satış Fiyatı:2603.29 ₺
Son Güncelleme:16 Ağustos 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

oktreotid Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Antigrowth hormon.
4 haftada bir 10-30mg.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık.

Etkileşim; siklosporin, simetidin, bromokriptin, sitokrom P450 enzimleri ile metabolize edilen ilaçlar.

Yan etkiler; allerjik reaksiyonlar, geçici saç kaybı, bradikardi, safra taşı, anoreksi, bulantı, karın ağrısı, gaz, transaminazlarda yükselme...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

SANDOSTATIN LAR Hakkında Kısa Bilgi

SANDOSTATIN LAR 30 MG 1 FLAKON, NOVARTIS firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 30 MG oktreotid etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. SANDOSTATIN LAR , piyasada 2603.29 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699504770100 dir.

SANDOSTATIN LAR , ATC sınıflamasının H - ENDOKRİN SİSTEM (CİNSİYET HORMONLARI VE İNSÜLİN HARİÇ) kategorisinde ve H01 HİPOFİZ VE HİPOTALAMUS HORMONLARI VE ANALOGLARI sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu H01CB02 ve ATC adı octreotide dır. İlacın 4 adet eş değer ilacı bulunur.

SANDOSTATIN LAR hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

S ile başlayan ilaçlar » Novartis » SANDOSTATIN LAR 30 MG 1 FLAKON
İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.
© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.