R ile başlayan ilaçlar » Neutec Ilac San. » ROSPIRIN 10/75 MG 30 KAPSUL

ROSPIRIN 10/75 MG 30 KAPSUL

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:rosuvastatin + asetilsalisilik asit
ATC: ATC SINIFLAMASI - C - KALP DAMAR SİSTEMİ
C10 LİPİD METABOLİZMASINA ETKİLİ İLAÇLAR
C10A LİPİD METABOLİZMASINA ETKİLİ İLAÇLAR
C10AA HMG CoA redüctaze inhibitörleri
C10AA07x2 rosuvastatin + asetilsalisilik asit
SB.atc:C10BX05
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: NEUTEC ILAC SAN.
Barkod :8680881151347
Satış Fiyatı:23.44 ₺
Son Güncelleme:17 Şubat 2019

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

ROSPIRIN Hakkında Kısa Bilgi

ROSPIRIN 10/75 MG 30 KAPSUL, NEUTEC ILAC SAN. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 30 adet 10+75 MG rosuvastatin + asetilsalisilik asit etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ROSPIRIN , piyasada 23.44 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8680881151347 dir.

ROSPIRIN , ATC sınıflamasının C - KALP DAMAR SİSTEMİ kategorisinde ve C10 LİPİD METABOLİZMASINA ETKİLİ İLAÇLAR sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu C10BX05 ve ATC adı rosuvastatin and acetylsalicylic acid dır. İlacın 4 adet eş değer ilacı bulunur.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İlaç Eşdeğerleri (Rosuvastatin + asetilsalisilik asit etkin maddesini içeren ilaçlar)
İlacabak Logo
Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.