RITMOLL 300 MG FILM KAPLI TABLET (30 TABLET)

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:propafenon hcl
ATC: ATC SINIFLAMASI - C - KALP DAMAR SİSTEMİ
C01 KALP İLAÇLARI
C01B ANTİARİTMİKLER, CLASS I VE III
C01BC Antiaritmikler, class Ic
C01BC03 propafenon hcl
SB.atc:C01BC03
Reçete Durumu:Beyaz Reçete ile satılır.
İlaç Firması: DEVA HOLDİNG A.Ş.
Barkod :8699525099884
Satış Fiyatı: 466,03 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:12 Temmuz 2024
Paylaş:
DDD (Yetişkin için ortalama günlük doz) : 0.3 g Oral

propafenon hcl Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Antiaritmik sınıf 1c.
450-600mg/gün.

Gebelik kategorisi C.

Kontrendikasyon; kontrol altına alınmamış kalp yetmezliği, ağır bradikardi, MI sonrası ilk 3 ay (hayatı tehdit eden ritm bozukluğu hariç), ileri derecede blok, hasta sinus sendromu, şiddetli hipotansiyon, ağır KOAH, elektrolit dengesinde ciddi bozukluklar, myastenia gravis, aşırı duyarlılık.

Etkileşim; lokal anestetikler, beta blokerler, trisiklik antidepresanlar, digoksin, propanolol, metoprolol, desipramin, siklosporin, teofilin, simetidin, kinidin, fenobarbital, rifampisin.

Yan etkiler; aritminin kötüleşmesi, kalp yetmezliği, ortostatik hipotansiyon, dispepsi, kolestaz, lökopeni...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

RITMOLL Hakkında Kısa Bilgi

RITMOLL 300 MG FILM KAPLI TABLET (30 TABLET), DEVA HOLDİNG A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 30 adet 300 MG propafenon hcl etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. RITMOLL , piyasada 466,03 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699525099884 dir.

RITMOLL , ATC sınıflamasının C - KALP DAMAR SİSTEMİ kategorisinde ve C01 KALP İLAÇLARI sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu C01BC03 ve ATC adı propafenone dır. İlacın 5 adet eş değer ilacı bulunur.

RITMOLL hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Aynı etken maddeyi içeren bir farklı ilaç:

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2022 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.