RENOVEL 50 MG/5 ML ENJ. COZ. ICEREN FLAKON

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:vinorelbin
ATC: ATC SINIFLAMASI - L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR
L01 ANTİNEOPLASTİKLER
L01C ALKALOİDLER VE DİĞER DOĞAL ÜRÜNLER
L01CA Vinka alkaloidleri ve analogları
L01CA04 vinorelbin
SB.atc:L01CA04
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: MUSTAFA NEVZAT
Barkod :8699541773508
Satış Fiyatı:249.38 ₺
Son Güncelleme:23 Ağustos 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

vinorelbin Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Vinka alkoloidi, antineoplastik.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, kemik iliği depresyonu, enfeksiyon, karaciğer yetmezliği, gebelik, emzirme, solunum yetmezliği.

Yan etkiler; kemik iliği depresyonu, bulantı, diyare, stomatit, alopesi, nöromotor bozukluk, enfeksiyonlar, iskemik kalp hastalığı, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

R ile başlayan ilaçlar » Mustafa Nevzat » RENOVEL 50 MG/5 ML ENJ. COZ. ICEREN FLAKON

RENOVEL Hakkında Kısa Bilgi

RENOVEL 50 MG/5 ML ENJ. COZ. ICEREN FLAKON, MUSTAFA NEVZAT firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 50 MG vinorelbin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. RENOVEL , piyasada 249.38 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699541773508 dir.

RENOVEL , ATC sınıflamasının L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR kategorisinde ve L01 ANTİNEOPLASTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L01CA04 ve ATC adı vinorelbine dır. İlacın 7 adet eş değer ilacı bulunur.

RENOVEL hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.