RECTODERM %0,4 REKTAL MERHEM 30 G

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:gliseril trinitrat -rektal
ATC: ATC SINIFLAMASI - C - KALP DAMAR SİSTEMİ
C05 VAZOPROTEKTİFLER
C05A HEMOROİD VE ANAL FİSSÜR TOPKAL TEDAVİSİNDE KULLANILAN İLAÇLAR
C05AE Kas gevşeticiler
C05AE01 gliseril trinitrat -rektal
SB.atc:C05AE01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: GENERİCA İLAÇ SAN. ve TİC. A.Ş.
Barkod :8699293422846
Satış Fiyatı:184.86 ₺
Son Güncelleme:27 Kasım 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

gliseril trinitrat -rektal Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Hemoroid ve anal fissür tedavisinde.


Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

RECTODERM Hakkında Kısa Bilgi

RECTODERM %0,4 REKTAL MERHEM 30 G, GENERİCA İLAÇ SAN. ve TİC. A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 30 adet 0.4 % gliseril trinitrat -rektal etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. RECTODERM , piyasada 184.86 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699293422846 dir.

RECTODERM , ATC sınıflamasının C - KALP DAMAR SİSTEMİ kategorisinde ve C05 VAZOPROTEKTİFLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu C05AE01 ve ATC adı glyceryl trinitrate dır. İlacın 3 adet eş değer ilacı bulunur.

RECTODERM hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.