RANTUDIL 90 MG UZATILMIS SALIMLI 10 KAPSUL

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:asemetasin
ATC: ATC SINIFLAMASI - M - KAS-İSKELET SİSTEMİ
M01 ANTİENFLAMATUAR VE ANTİROMATİKLER
M01A ANTİENFLAMATUAR VE ANTİROMATİKLER (NONSTEROİD)
M01AB Asetik asit türevleri
M01AB11 asemetasin
SB.atc:M01AB11
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: MEDA PHARMA
Barkod :8698856150127
Satış Fiyatı:14.50 ₺
Son Güncelleme:14 Eylül 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

asemetasin Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Analjezik, antipiretik ve antienflamatuar.
Yetişkinde günde 1-3 defa 60mg (max300mg).
Gebelik ve emzirmede önerilmiyor.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık.

Etkileşim; digoxin, lityum, kortikosteroidler, diğer antienflamatuar ilaçlar, penisilinler, antihipertansifler, diüretikler.

Yan etkiler; Bulantı, kusma, karın ağrısı, diyare, başağrısı, başdönmesi, uyuklama hali, halsizlik. Nadir olarak gastroentestinal ülserler, anksiyete, konfüzyon, psikozlar, hallüsinasyonlar, kulakta çınlama, iştah kaybı, kas güçsüzlüğü, periferik nöropatiler, böbrek harabiyeti, ödem, hipertansiyon, hiperkalemi, hipersensitivite (eritem, ürtiker ve kaşıntı), alopesi, anaflaktik reaksiyonlar ve lökopeni...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

R ile başlayan ilaçlar » Meda Pharma » RANTUDIL 90 MG UZATILMIS SALIMLI 10 KAPSUL

RANTUDIL Hakkında Kısa Bilgi

RANTUDIL 90 MG UZATILMIS SALIMLI 10 KAPSUL, MEDA PHARMA firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 10 adet 90 MG asemetasin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. RANTUDIL , piyasada 14.50 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8698856150127 dir.

RANTUDIL , ATC sınıflamasının M - KAS-İSKELET SİSTEMİ kategorisinde ve M01 ANTİENFLAMATUAR VE ANTİROMATİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu M01AB11 ve ATC adı acemetacin dır. İlacın 4 adet eş değer ilacı bulunur.

RANTUDIL hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.