PROTIFAR 225 G

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:PROTEIN+KARBONHIDRAT+YAG+MINERAL+DIYET LIFLERI
ATC:
SB.atc:V06B
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: NUMIL
Barkod :8699745001438
Satış Fiyatı:66.82 ₺
Son Güncelleme:3 Nisan 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

PROTIFAR Hakkında Kısa Bilgi

PROTIFAR 225 G, NUMIL firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 225 G PROTEIN+KARBONHIDRAT+YAG+MINERAL+DIYET LIFLERI etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. PROTIFAR , piyasada 66.82 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699745001438 dir.

PROTIFAR , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu V06B ve ATC adı PROTEIN SUPPLEMENTS dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.