PROSALID 5 MG/ML SUBKUTAN ENJEKSIYON ICIN COZELTI

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:löprolid asetat
ATC: ATC SINIFLAMASI - L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR
L02 HORMONAL TEDAVİ
L02A HORMONLAR
L02AE Gonadotropin releasing hormone analogları
L02AE02 löprolid asetat
SB.atc:L02AE02
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: DEVA HOLDİNG A.Ş.
Barkod :8699525776426
Satış Fiyatı:110,40 ₺
Son Güncelleme:12 Eylül 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

löprolid asetat Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

LHRH analoğu.
Ayda bir kez cilt altı.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, orşiektomi, omurilik kompresyonu bulunan ya da spinal metastaz bulguları olan prostat kanseri hastalarında tek başına tedavi olarak uygulanması, kadınlarda ve pediyatrik hastalar.

Yan etkiler; sıcak basması, yorgunluk, bitkinlik, enjeksiyon yerindeki geçici lokal iritasyon, ödem, anjina, aritmi, libido azalması, uykusuzluk, dispne, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

PROSALID Hakkında Kısa Bilgi

PROSALID 5 MG/ML SUBKUTAN ENJEKSIYON ICIN COZELTI, DEVA HOLDİNG A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 5 MG/ML löprolid asetat etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. PROSALID , piyasada 110,40 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699525776426 dir.

PROSALID , ATC sınıflamasının L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR kategorisinde ve L02 HORMONAL TEDAVİ sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L02AE02 ve ATC adı leuprorelin dır. İlacın 6 adet eş değer ilacı bulunur.

PROSALID hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.