P ile başlayan ilaçlar » Sanofi Saglik Urunleri » PROFENID %2,5 MG 60 GR JEL

PROFENID %2,5 MG 60 GR JEL

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:ketoprofen -topikal
ATC: ATC SINIFLAMASI - M - KAS-İSKELET SİSTEMİ
M02 TOPİKAL KAS EKLEM AĞRI İLAÇLARI
M02A TOPİKAL KAS EKLEM AĞRI İLAÇLARI
M02AA Topikal nonsteroid antienflamatuar
M02AA10 ketoprofen -topikal
SB.atc:M02AA10
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: SANOFI SAGLIK URUNLERI
Barkod :8699809340015
Satış Fiyatı:11.83 ₺
Son Güncelleme:17 Şubat 2019

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

ketoprofen -topikal Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Analjezik, antipiretik ve antienflamatuar.
Lokal olarak günde 2 kez.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

PROFENID Hakkında Kısa Bilgi

PROFENID %2,5 MG 60 GR JEL, SANOFI SAGLIK URUNLERI firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 60 adet 2.5 MG ketoprofen -topikal etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. PROFENID , piyasada 11.83 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699809340015 dir.

PROFENID , ATC sınıflamasının M - KAS-İSKELET SİSTEMİ kategorisinde ve M02 TOPİKAL KAS EKLEM AĞRI İLAÇLARI sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu M02AA10 ve ATC adı ketoprofen dır. İlacın 3 adet eş değer ilacı bulunur.

PROFENID hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İlaç Eşdeğerleri (Ketoprofen -topikal etkin maddesini içeren ilaçlar)
İlacabak Logo
Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.