PROCALUT 150 MG 28 FİLM TABLET

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:bicalutamide
ATC: ATC SINIFLAMASI - L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR
L02 HORMONAL TEDAVİ
L02B HORMON ANTAGONİSTLERİ
L02BB Anti-androgenler
L02BB03 bicalutamide
SB.atc:L02BB03
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: KOCAK FARMA
Barkod :8699828090144
Satış Fiyatı:295.68 ₺
Son Güncelleme:14 Eylül 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

bicalutamide Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Prostat metastatik karsinomarında, antiandrojen antineoplastik.
Günde 100-150mg.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, kadınlar, çocuklar, terfenadin, astemizol veya sisaprid ile birlikte kullanımı.

Etkileşim; terfenadin, astemizol, sisaprid, siklosporin, kalsiyum kanal blokerleri, simetidin, ketakonazol, antikoagulanlar.

Yan etkiler; jinekomasti, meme hassasiyeti, sıcak basması, asteni, saç dökülmesi, ciltte kuruma, libido azalması, karaciğer fonksiyonlarında bozulma, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

P ile başlayan ilaçlar » Kocak Farma » PROCALUT 150 MG 28 FİLM TABLET

PROCALUT Hakkında Kısa Bilgi

PROCALUT 150 MG 28 FİLM TABLET, KOCAK FARMA firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 28 adet 150 MG bicalutamide etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. PROCALUT , piyasada 295.68 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699828090144 dir.

PROCALUT , ATC sınıflamasının L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR kategorisinde ve L02 HORMONAL TEDAVİ sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L02BB03 ve ATC adı bicalutamide dır. İlacın 5 adet eş değer ilacı bulunur.

PROCALUT hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.