PREXET 100 MG IV INFUZYONLUK LIYOFILIZE TOZ ICEREN FLAKON (1 FLAKON)

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:pemetrekset disodyum
ATC: ATC SINIFLAMASI - L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR
L01 ANTİNEOPLASTİKLER
L01B ANTİMETABOLİTLER
L01BA Folik asit analogları
L01BA04 pemetrekset disodyum
SB.atc:L01BA04
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: MUSTAFA NEVZAT
Barkod :8699541794718
Satış Fiyatı:528.40 ₺
Son Güncelleme:16 Ağustos 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

pemetrekset disodyum Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Folik asit analoğu, antineoplastik.
21 günde bir 500mg/m2.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık.

Yan etkiler; kemik iliği depresyonu, bulantı, stomatit, farenjit, diyare, yorgunluk, nöropati, nefrotoksisite, alopesi, allerjik reaksiyonlar..

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

PREXET Hakkında Kısa Bilgi

PREXET 100 MG IV INFUZYONLUK LIYOFILIZE TOZ ICEREN FLAKON (1 FLAKON), MUSTAFA NEVZAT firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 100 MG pemetrekset disodyum etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. PREXET , piyasada 528.40 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699541794718 dir.

PREXET , ATC sınıflamasının L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR kategorisinde ve L01 ANTİNEOPLASTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L01BA04 ve ATC adı pemetrexed dır. İlacın 5 adet eş değer ilacı bulunur.

PREXET hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

P ile başlayan ilaçlar » Mustafa Nevzat » PREXET 100 MG IV INFUZYONLUK LIYOFILIZE TOZ ICEREN FLAKON (1 FLAKON)
İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.
© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.