POMME LIFE OMEGA 5 YUMUSAK JELATIN 50 KAPSUL

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:NAR CEKIRDEGI YAGI
ATC:
SB.atc:Değerlendirme Aşamasında
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: MEPAS
Barkod :8699031190013
Satış Fiyatı:111.15 ₺
Son Güncelleme:7 Aralık 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

POMME LIFE OMEGA Hakkında Kısa Bilgi

POMME LIFE OMEGA 5 YUMUSAK JELATIN 50 KAPSUL, MEPAS firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 50 adet NAR CEKIRDEGI YAGI etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. POMME LIFE OMEGA , piyasada 111.15 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699031190013 dir.

POMME LIFE OMEGA , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu Değerlendirme Aşamasında ve ATC adı Değerlendirme Aşamasında dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

POMME LIFE OMEGA hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

P ile başlayan ilaçlar » Mepas » POMME LIFE OMEGA 5 YUMUSAK JELATIN 50 KAPSUL

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.