POLIFLEKS RINGER SOLUSYONU 1000 ML (PVC) SETSIZ

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:SODYUM KLORUR + KALSIYUM KLORUR DIHIDRAT + POTASYUM KLORUR
ATC:
SB.atc:B05XA30
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: POLIFARMA
Barkod :8699606693260
Satış Fiyatı:8.26 ₺
Son Güncelleme:1 Kasım 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

POLIFLEKS RINGER SOLUSYONU Hakkında Kısa Bilgi

POLIFLEKS RINGER SOLUSYONU 1000 ML (PVC) SETSIZ, POLIFARMA firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 8600+330+300 MG SODYUM KLORUR + KALSIYUM KLORUR DIHIDRAT + POTASYUM KLORUR etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. POLIFLEKS RINGER SOLUSYONU , piyasada 8.26 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699606693260 dir.

POLIFLEKS RINGER SOLUSYONU , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu B05XA30 ve ATC adı combinations of electrolytes dır. İlacın 4 adet eş değer ilacı bulunur.

P ile başlayan ilaçlar » Polifarma » POLIFLEKS RINGER SOLUSYONU 1000 ML (PVC) SETSIZ

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.