P ile başlayan ilaçlar » Polifarma » POLIFLEKS DEKSTRAN 40 IZOTONIK SODYUM KLORUR SOLUSYON 100 ML SETSIZ(PVC)

POLIFLEKS DEKSTRAN 40 IZOTONIK SODYUM KLORUR SOLUSYON 100 ML SETSIZ(PVC)

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:SERUM
ATC:
SB.atc:B05AA05
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: POLIFARMA
Barkod :8699606692324
Satış Fiyatı:11.58 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

POLIFLEKS DEKSTRAN Hakkında Kısa Bilgi

POLIFLEKS DEKSTRAN 40 IZOTONIK SODYUM KLORUR SOLUSYON 100 ML SETSIZ(PVC), POLIFARMA firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 100 adet SERUM etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. POLIFLEKS DEKSTRAN , piyasada 11.58 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699606692324 dir.

POLIFLEKS DEKSTRAN , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu B05AA05 ve ATC adı dextran dır. İlacın 470 adet eş değer ilacı bulunur.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İlaç Eşdeğerleri ( etkin maddesini içeren ilaçlar)İlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.