PNEUMO-23 0,5 ML ENJ. İÇİN SÜSP. 1 KULL. HAZ. ENJEKTÖR

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:pnömokok aşısı
ATC: ATC SINIFLAMASI - J - ANTİENFEKTİFLER (SİSTEMİK)
J07 AŞILAR
J07A BAKTERİYEL AŞILAR
J07AL Pnömokok
J07AL01 pnömokok aşısı
SB.atc:J07AL01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: SANOFI PASTEUR
Barkod :8699625960046
Satış Fiyatı:34.66 ₺
Son Güncelleme:22 Kasım 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

pnömokok aşısı Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Pnömokok aşısı.
5 yılda 1.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

ML Hakkında Kısa Bilgi

PNEUMO-23 0,5 ML ENJ. İÇİN SÜSP. 1 KULL. HAZ. ENJEKTÖR, SANOFI PASTEUR firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 0.5 ML pnömokok aşısı etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ML , piyasada 34.66 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699625960046 dir.

ML , ATC sınıflamasının J - ANTİENFEKTİFLER (SİSTEMİK) kategorisinde ve J07 AŞILAR sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu J07AL01 ve ATC adı pneumococcus, purified polysaccharides antigen dır. İlacın 4 adet eş değer ilacı bulunur.

P ile başlayan ilaçlar » Sanofi Pasteur » PNEUMO-23 0,5 ML ENJ. İÇİN SÜSP. 1 KULL. HAZ. ENJEKTÖR

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.