PEMETU 100 MG IV INFUZYONLUK COZELTI HAZIRLAMADA KULLANILACAK KONSANTRE ICIN TOZ (1 FLAKON)

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:pemetrekset disodyum
ATC: ATC SINIFLAMASI - L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR
L01 ANTİNEOPLASTİKLER
L01B ANTİMETABOLİTLER
L01BA Folik asit analogları
L01BA04 pemetrekset disodyum
SB.atc:L01BA04
Reçete Durumu:Kisitlanmis Beyaz Reçete ile satılır.
İlaç Firması: ONKO İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş.
Barkod :8699650772713
Satış Fiyatı: 3.676,11 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:21 Temmuz 2024
Paylaş:

pemetrekset disodyum Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Folik asit analoğu, antineoplastik.
21 günde bir 500mg/m2.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık.

Yan etkiler; kemik iliği depresyonu, bulantı, stomatit, farenjit, diyare, yorgunluk, nöropati, nefrotoksisite, alopesi, allerjik reaksiyonlar..

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

PEMETU Hakkında Kısa Bilgi

PEMETU 100 MG IV INFUZYONLUK COZELTI HAZIRLAMADA KULLANILACAK KONSANTRE ICIN TOZ (1 FLAKON), ONKO İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 100 MG pemetrekset disodyum etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. PEMETU , piyasada 3.676,11 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Kisitlanmis Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699650772713 dir.

PEMETU , ATC sınıflamasının L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR kategorisinde ve L01 ANTİNEOPLASTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L01BA04 ve ATC adı pemetrexed dır. İlacın 10 adet eş değer ilacı bulunur.

PEMETU hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Aynı etken maddeyi içeren bir farklı ilaç:

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2022 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.