PEGDIN BAGIRSAK TEMIZLEME TOZU 1 POŞET

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:polietilen glikol
ATC: ATC SINIFLAMASI - A - SİNDİRİM SİSTEMİ VE METABOLİZMA
A06 LAKSATİFLER
A06A LAKSATİFLER
A06AX Diğer
A06AXx1 polietilen glikol
SB.atc:A06AD65
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: DİNÇSA İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş.
Barkod :8699819251127
Satış Fiyatı:96,97 ₺
Son Güncelleme:25 Eylül 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

PEGDIN BAGIRSAK TEMIZLEME TOZU Hakkında Kısa Bilgi

PEGDIN BAGIRSAK TEMIZLEME TOZU 1 POŞET, DİNÇSA İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 227,1 G polietilen glikol etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. PEGDIN BAGIRSAK TEMIZLEME TOZU , piyasada 96,97 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699819251127 dir.

PEGDIN BAGIRSAK TEMIZLEME TOZU , ATC sınıflamasının A - SİNDİRİM SİSTEMİ VE METABOLİZMA kategorisinde ve A06 LAKSATİFLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu A06AD65 ve ATC adı macrogol, combinations dır. İlacın 6 adet eş değer ilacı bulunur.

PEGDIN BAGIRSAK TEMIZLEME TOZU hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.