OXALPIN 50 MG/10 ML IV INF. ICIN LIY. TOZ ICEREN 1 FLAKON

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:okzaliplatin
ATC: ATC SINIFLAMASI - L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR
L01 ANTİNEOPLASTİKLER
L01X DİĞER
L01XA Platin
L01XA03 okzaliplatin
SB.atc:L01XA03
Reçete Durumu:Beyaz Reçete ile satılır.
İlaç Firması: DEVA HOLDİNG A.Ş.
Barkod :8699525795953
Satış Fiyatı: 2.952,11 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:12 Temmuz 2024
Paylaş:

okzaliplatin Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Platin esaslı antineoplastik.
12 kür boyunca (6 ay) iki haftada bir intravenöz olarak tekrarlanan 85 mg/m2.

Gebelik kategorisi D.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, gebelik, emzirme, kemik iliği depresyonu, nöropati, böbrek yetmezliği.

Yan etkiler; bulantı, diyare, kusma ,mukozit, stomatit, kemik iliği depresyonu, periferik duyusal nöropati, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

OXALPIN Hakkında Kısa Bilgi

OXALPIN 50 MG/10 ML IV INF. ICIN LIY. TOZ ICEREN 1 FLAKON, DEVA HOLDİNG A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 50 MG/ML okzaliplatin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. OXALPIN , piyasada 2.952,11 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699525795953 dir.

OXALPIN , ATC sınıflamasının L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR kategorisinde ve L01 ANTİNEOPLASTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L01XA03 ve ATC adı oxaliplatin dır. İlacın 27 adet eş değer ilacı bulunur.

OXALPIN hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Aynı etken maddeyi içeren bir farklı ilaç:

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2022 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.