ORENCIA SUBKUTAN 125 MG ENJEKSIYONLUK COZELTI ICEREN KULLANIMA HAZIR ENJEKTOR 4 ADET

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:abatasept
ATC: ATC SINIFLAMASI - L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR
L04 İMMÜNOSÜPRESANLAR
L04A İMMÜNOSÜPRESANLAR
L04AA Selektif immünosüpresanlar
L04AA24 abatasept
SB.atc:L04AA24
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: BRISTOL-MYERS SQUIBB İLAÇLARI INC. İSTANBUL ŞUBESİ
Barkod :8699726950601
Satış Fiyatı:4192.96 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:17 Eylül 2021
Paylaş:

abatasept Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Antiromatizmal ilaçlar ve en az bir TNF-alfa antagonisti ilaç ile kontrol altına alınamayan aktif (DAS 28 > 5.1 olan) romatoid artrit tedavisinde, selektif immünosüpresan.
10 mg/kg infüzyon, ilk dozdan 2-4 hafta sonra ikinci doz, sonra 4 haftada bir.

Gebelik kategorisi C, gebelerde kullanılmamalı, kontrasepsiyon uygulanmalı.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, sepsis veya fırsatçı enfeksiyonlar gibi şiddetli ve kontrol edilemeyen enfeksiyonlar.

Etkileşim; TNF bloke edici ajanlar, immün sistemi etkileyen diğer ilaçlar, canlı aşılar.

Yan etkiler; baş ağrısı, bulantı, enfeksiyonlar, sersemlik, karın ağrısı, diyare, dispepsi, yorgunluk, asteni, kan basıncında artış, transaminazlarda artış, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

ORENCIA SUBKUTAN Hakkında Kısa Bilgi

ORENCIA SUBKUTAN 125 MG ENJEKSIYONLUK COZELTI ICEREN KULLANIMA HAZIR ENJEKTOR 4 ADET, BRISTOL-MYERS SQUIBB İLAÇLARI INC. İSTANBUL ŞUBESİ firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 125 MG abatasept etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ORENCIA SUBKUTAN , piyasada 4192.96 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699726950601 dir.

ORENCIA SUBKUTAN , ATC sınıflamasının L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR kategorisinde ve L04 İMMÜNOSÜPRESANLAR sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L04AA24 ve ATC adı abatacept dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.

ORENCIA SUBKUTAN hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.