ONADRON SIMPLE %0,1 GOZ/KULAK DAMLASI (5 ML)

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:deksametazon -oftalmik-otolojik
ATC: ATC SINIFLAMASI - S - DUYU ORGANLARI
S03 OPHTHALMOLOGICAL AND OTOLOGICAL PREPARATIONS
S03B KORTİKOSTEROİDLER
S03BA Kortikosteroidler
S03BA01 deksametazon -oftalmik-otolojik
SB.atc:S03BA01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: İ.E. ULAGAY İLAÇ SANAYİİ TÜRK A.Ş.
Barkod :8699508610013
Satış Fiyatı:14,24 ₺
Son Güncelleme:23 Ekim 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

deksametazon -oftalmik-otolojik Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Kortikosteroid.
4-6 saattte bir 1-2 damla.

Kontrendikasyon; kulağa uygulanan formlar kulağın fungal enfeksiyonları, kulak zarı perfore olan hastalar, göze uygulanan formlar gözdeki herpetik ve mikotik keratit, göz tüberkülözü, glokomanemnezi, gözün tüm bakteriyel, viral ve fungal enfeksiyonlarında, aşırı duyarlılık.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

ONADRON SIMPLE Hakkında Kısa Bilgi

ONADRON SIMPLE %0,1 GOZ/KULAK DAMLASI (5 ML), İ.E. ULAGAY İLAÇ SANAYİİ TÜRK A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 5 adet 0,001 MG deksametazon -oftalmik-otolojik etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ONADRON SIMPLE , piyasada 14,24 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699508610013 dir.

ONADRON SIMPLE , ATC sınıflamasının S - DUYU ORGANLARI kategorisinde ve S03 OPHTHALMOLOGICAL AND OTOLOGICAL PREPARATIONS sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu S03BA01 ve ATC adı dexamethasone dır. İlacın 3 adet eş değer ilacı bulunur.

ONADRON SIMPLE hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.