OMNIPOL 300 MG/ML IA,IV INTRATEKAL ENJ. ICIN COZELTI ICEREN FLAKON 50 ML

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:ioheksol
ATC: ATC SINIFLAMASI - V - ÇEŞİTLİ
V08 CONTRAST MEDIA
V08A X-RAY CONTRAST MEDIA, IODINATED
V08AB Watersoluble, nephrotropic, low osmolar X-ray contrast media
V08AB02 ioheksol
SB.atc:V08AB02
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: POLIFARMA
Barkod :8699606775553
Satış Fiyatı:65.35 ₺
Son Güncelleme:16 Ağustos 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

ioheksol Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

X-ray kontrast madde.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

OMNIPOL Hakkında Kısa Bilgi

OMNIPOL 300 MG/ML IA,IV INTRATEKAL ENJ. ICIN COZELTI ICEREN FLAKON 50 ML , POLIFARMA firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 300+50 MG/ML ioheksol etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. OMNIPOL , piyasada 65.35 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699606775553 dir.

OMNIPOL , ATC sınıflamasının V - ÇEŞİTLİ kategorisinde ve V08 CONTRAST MEDIA sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu V08AB02 ve ATC adı iohexol dır. İlacın 33 adet eş değer ilacı bulunur.

OMNIPOL hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

O ile başlayan ilaçlar » Polifarma » OMNIPOL 300 MG/ML IA,IV INTRATEKAL ENJ. ICIN COZELTI ICEREN FLAKON 50 ML
İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.
© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.