OFTALMOTRIM 5 ML OFT. SOL

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:trimetoprim + polimiksin b sülfat -oftalmik
ATC: ATC SINIFLAMASI - S - DUYU ORGANLARI
S01 OFTALMOLOJİK İLAÇLAR
S01A ANTİENFEKTİFLER
S01AA Antibiyotikler
S01AA30 trimetoprim + polimiksin b sülfat -oftalmik
SB.atc:S01AA30
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: ALCON
Barkod :8699760610035
Satış Fiyatı:6.90 ₺
Son Güncelleme:16 Ağustos 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

trimetoprim + polimiksin b sülfat -oftalmik Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Antibiyotik kombinasyonu.
Günde 4 kez 1 damla. Merhem günde 2-4 kez.
Folat antagonistlerine ve polipeptid antibiyotiklere allejisi olanlarda kullanılmamalı.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

OFTALMOTRIM Hakkında Kısa Bilgi

OFTALMOTRIM 5 ML OFT. SOL, ALCON firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 5 adet 5 ML trimetoprim + polimiksin b sülfat -oftalmik etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. OFTALMOTRIM , piyasada 6.90 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699760610035 dir.

OFTALMOTRIM , ATC sınıflamasının S - DUYU ORGANLARI kategorisinde ve S01 OFTALMOLOJİK İLAÇLAR sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu S01AA30 ve ATC adı combinations of different antibiotics dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

OFTALMOTRIM hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

O ile başlayan ilaçlar » Alcon » OFTALMOTRIM 5 ML OFT. SOL

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.
© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.