OCTENISEPT COZELTI 50 ML

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:oktenidin
ATC: ATC SINIFLAMASI - D - DERMATOLOJİKLER
D08 ANTİSEPTİKLER VE DEZENFEKTANLAR
D08A ANTİSEPTİKLER VE DEZENFEKTANLAR
D08AJ Kuaterner amonyum
D08AJ57 oktenidin
SB.atc:D08AJ57 
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: FARMAKIM
Barkod :8699473650014
Satış Fiyatı:29.55 ₺
Son Güncelleme:16 Ağustos 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

OCTENISEPT COZELTI Hakkında Kısa Bilgi

OCTENISEPT COZELTI 50 ML , FARMAKIM firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 50 adet 0,1+2,0 G oktenidin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. OCTENISEPT COZELTI , piyasada 29.55 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699473650014 dir.

OCTENISEPT COZELTI , ATC sınıflamasının D - DERMATOLOJİKLER kategorisinde ve D08 ANTİSEPTİKLER VE DEZENFEKTANLAR sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu D08AJ57  ve ATC adı octenidine, combinations  dır. İlacın 3 adet eş değer ilacı bulunur.

OCTENISEPT COZELTI hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

O ile başlayan ilaçlar » Farmakim » OCTENISEPT COZELTI 50 ML
İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.
© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.